Продаж природного газу.

 

ТОВ «СіПіДжі Енерджі» пропонує перелік послуг пов’язаних із забезпеченням споживачів України обсягами природного газу.

ТОВ  «СіПіДжі Енерджі» здійснює постачання природного газу кінцевим споживачам, які не є побутовими. Ми працюємо з юридичними та фізичними особами-підприємцями, які займаються власною професійною та/або комерційною діяльністю й використовують природний газ для власних потреб або в якості сировини, а не для перепродажу. 

На сьогодні серед споживачів ТОВ  «СіПіДжі Енерджі»  є представники різних галузей економіки України, які працюють в різних її областях. Головна перевага ТОВ «СіПіДжі Енерджі»  для споживача – це абсолютна надійність постачання природного газу, яка обумовлена наступними факторами: Товариство співпрацює лише з перевіреними газовидобувними компаніями України на біржовому ринку та позабіржовому; наявність власних запасів газу в підземних сховищах АТ “УКРТРАНСГАЗ”, маємо можливість оформити придбання обсягів газу в літній період на опалювальний сезон із зберіганням придбаних обсягів в ПСГ; а також Товариство співпрацює з надійними та відомими газовими трейдерами країн Європи. 

Якщо Ви бажаєте отримати індивідуальну консультацію з питань постачання природного газу, просимо звертатися до нас зручним для Вас способом