Продаж електроенергії

 

Постачання електроенергії промисловим підприємства України – один з головних напрямків діяльності компанії ТОВ «Системні енергетичні рішення».

Як незалежний постачальник, наша компанія пропонує своїм клієнтам вигідні тарифи за рахунок оптимізації закупівлі електричної енергії на оптовому ринку, а також гнучкі умови співпраці.

Ціна електричної енергії обговорюється індивідуально для кожного конкретного підприємства і залежить від наступних чинників: добового графіка споживання електроенергії, обсягу споживання, ціни електроенергії на оптовому ринку, графіка оплати і т.д.

Перехід на постачання електричної енергії до ТОВ «СіПіДжі Енерджі» гарантує наступні переваги для вашого підприємства:

1. Вигідна ціна на електричну енергію, що поставляється.

2. Можливість отримання відстрочок платежів за спожиту електроенергію. (Графіки платежів можуть бути більш гнучкими і обговорюються на етапі укладання договору енергопостачання).

3. Проведення незалежного аудиту тарифів на електроенергію, що поставляється від попереднього постачальника.

4. Гнучкі умови по сплаті за небаланси.

5. Лояльні умови щодо обмеження електропостачання у випадках несплати за спожиту електроенергію (можуть обговорюватись в індивідуальному порядку).

7. Правова підтримка процесів енергопостачання.

8. Швидкість у вирішенні оперативних питань (видача первинних бухгалтерських документів в дати, зручні для споживача електроенергії, питання узгодження і зміни технічної договірної документації, підвищення якості електропостачання).

9. Прогнозування споживання за споживача та мінімізація небалансів.

10. Особистий кабінет.